Producent

Produkcja skutecznych urządzeń kosmetycznych dla salonów kosmetycznych – nasza historia.

Myśl o założeniu firmy powstała dzięki pojawieniu się na świecie nowej technologii wykorzystywanej do masażu, poza tym technologia ta nie została opatentowana w Niemczech.

1 krok. Rozwój

Prace nad prototypowym masażerem trwały dwa lata, a wprowadzenie produktu do produkcji zajęło kolejny rok. W tym czasie zmieniła się lokalizacja firmy. Pomieszczenia biurowe i produkcyjne zostały przeniesione z Pulsnitz do Drezna. Podczas rozwoju prac nad urządzeniem, na rynku pojawiło się kilku producentów stosujących podobną lub bardzo bliską technologię. Jednak lata spędzone na opracowywaniu produktu przez SBT GmbH umożliwiły stworzenie czegoś wyjątkowego.

Najpotężniejszy
Jednym z kluczy do przyszłego sukcesu było bezkompromisowe podejście do wyboru komponentów. Dla przykładu: jako "serce" nowego urządzenia wybrano w Niemczech silnik na zamówienie. Jego cena była 30 razy wyższa niż podobny produkt chińskiego pochodzenia zainstalowany w urządzeniach konkurencji.

Silikonowe strefy masażu
Kulki silikonowe, wykorzystywane w masażerze Cellushot, musiały być wykonane z silikonu medycznego najwyższej jakości. Technologia produkcji takich kulek wymusza pojedynczą produkcję z bardzo wysokim udziałem kosztów pracy i precyzją wykonania. Z tych powodów kulki silikonowe zostały również wprowadzone do produkcji w Niemczech.

Niezawodność
Postanowiliśmy, że obudowa rękojeści nie może być plastikowa, ale aluminiowa, co znacznie zwiększa żywotność produktu i zapewnia dokładność pracy.

Standaryzacja jakości
Na początku produkcji system zarządzania jakością ISO został wprowadzony natychmiast na wniosek założyciela firmy, który jest synem właściciela firmy produkującej produkty kosmetyczne na Białorusi. Zapewnia to najwyższy poziom dyscypliny produkcji i zgodność z normami jakości.

Sprawdzona skuteczność
Najważniejszym źródłem sukcesu w działaniu naszego nowego urządzenia jest wysoka intensywność masażu skóry olejem. Dzięki temu udało się stworzyć urządzenie, które stało się niezastąpionym asystentem specjalisty od masażu.Urządzenie, które zostało utworzone w końcu przekroczyło wszelkie oczekiwania. Pierwsze wyniki prac otrzymały tak pochlebne oceny, że postanowiono przetestować urządzenie w znanym laboratorium Dermscan, gdzie francuskie urządzenie LPG zostało przetestowane trzy lata wcześniej, aby sprawdzić jego skuteczność. Wyniki tego badania utwierdziły nas w przekonaniu, że z owoców czterech lat pracy powstało urządzenie wyjątkowe w swojej klasie. Możesz zapoznać się z wynikami tych badań tutaj.