Co jest kluczem do udanego biznesu?

Co jest kluczem do udanego biznesu?

 

W rzeczywistości sekret udanego biznesu jest prosty - szczere pragnienie, aby uczynić świat trochę lepszym, zrobić coś dobrego dla ludzi i uprościć ich codzienne życie. Na tym właśnie koncentruje się firma Saxony Beauty Technology GmbH.

 

Cellushot - pewny sposób na cofnięcie czasu

Saxony Beauty Technology GmbH koncentruje się na pięknie, zdrowiu i młodości dla każdej kobiety. Stąd wywodzi się technika masażu maszynowego i modelowania sylwetki Cellushot. Twoi klienci będą zachwyceni tym zabiegiem na ciało. Cellushot został wielokrotnie przetestowany w terenie, w salonach kosmetycznych, SPA i ośrodkach masażu oraz klinicznie przez renomowane i niezależne laboratorium Dermscan.

 

Wysokie standardy jakości.

Saxony Beauty Technology GmbH wyróżnia się wysokiej jakości wyposażeniem dla salonów kosmetycznych i gabinetów zabiegowych. Producent jest świadomy wysokiej odpowiedzialności, jaka na nim spoczywa, ponieważ technologia upiększająca Cellushot ma bezpośredni kontakt z ciałem i dlatego nie można tolerować produktów nieodpowiednich i słabo działających. Części składowe Cellushot są rygorystycznie dobierane, a firma stara się współpracować tylko z godnymi zaufania dostawcami.

 

Historia firmy

Firma Saxony Beauty Technology GmbH została założona w 2015 roku w Pulsnitz w Saksonii. Później biuro zostało przeniesione do Drezna. I to właśnie tam doskonałe zaplecze techniczne w połączeniu z talentem i zaangażowaniem naszych programistów dało początek innowacyjnemu urządzeniu. W 2018 roku firma po raz pierwszy wprowadziła na rynek urządzenia z serii Cellushot. Było to przełomowe wydarzenie, ponieważ powstało naprawdę unikalne i wyjątkowo skuteczne urządzenie.

 

Początkowe wyzwaniePoczątkowym wyzwaniem było opracowanie wysokiej jakości i skutecznego narzędzia, które pomogłoby zwalczyć jednego z największych wrogów kobiecego piękna - cellulitu. Jednocześnie musiało to być urządzenie, które stanie się prawdziwym atutem każdego studia urody. Zespół wywiązał się z tego zadania znakomicie. Świadczy o tym rosnąca popularność masażera do ciała Cellushot na całym świecie.

Długa droga do rewolucyjnego masażera Cellushot

Cellushot jest prawdziwym wybawieniem w walce z cellulitem. Jego rozwój był rozciągnięty na wiele lat. Trzy lata zajęło Saxony Beauty Technology GmbH na przykład znalezienie odpowiedniego producenta, który byłby w stanie wyprodukować naprawdę mocny silnik godny Cellushota. Wybrali producenta z Niemiec, który obecnie produkuje silniki dla Cellushota na podstawie umowy na wyłączność. Efektem końcowym jest maszyna, która nie ma sobie równych pod względem intensywności fizjologicznego oddziaływania na organizm.

 

Etapy rozwoju produktu Cellushot

Zanim Cellushot został wprowadzony na rynek, przeszedł kilka faz:

1. 1) Początkowym etapem było pełne przemyślenie idei urządzenia. Następnie projekt został zmontowany na makietach i poddany dziesiątkom ocen.

2. Po zatwierdzeniu projektu, biuro projektowe firmy przygotowało pakiet rysunków technicznych i dokumentacji.

3. wszystkie materiały trafiały do hali produkcyjnej, gdzie powstawały wszystkie niezbędne elementy do produktu.

4. Rozpoczęto procesy produkcyjne: cięcie laserowe, gięcie, spawanie, malowanie itp.

5. Rozpoczęcie produkcji seryjnej.

6. Dział zakupów dokonał wyboru niezbędnych komponentów.

7.Gdy wszystkie części były już dostępne, eksperci stworzyli model i przygotowali go do testów.

8.Aby zapewnić jakość pierwszej klasy, każdy produkt został przetestowany pod kątem trwałości i zgodności ze specyfikacjami.

9. Po przeprowadzeniu sprawdzenia nastąpił ostatni etap testowania aparatu przez specjalistę z Działu Kontroli Technicznej.

10. Cellushot jest już gotowy do dystrybucji. Sprzęt zostanie spakowany i przewieziony do magazynu pośredniego. Stamtąd jest on wysyłany na cały świat - bezpośrednio do klienta lub do magazynu oficjalnych dealerów.

 

Saxony Beauty Technology GmbH zatrudnia tylko wysoko wykwalifikowanych i technicznie uzdolnionych pracowników. Ich kompetencje i doświadczenie są podstawą całkowitego zaufania klientów.

Kontakt z nami
!

Oferta specjalna 2021

Darmowa prezentacja w naszym salonie.

więcej informacji

х
+

Cellushot (Stratosphere) w Twoim mieście!

Bądź pierwszą osobą, która zakupi Cellushot w Twoim mieście i otrzymaj mega rabat od producenta oraz pomoc promocyjną w postaci wizyty blogerki w Twoim salonie na nasz koszt!

Powrót X

FORMULARZ KONTAKTOWY