Dlaczego zabieg na ciało Cellushot jest tak skuteczny?

Dlaczego zabieg na ciało Cellushot jest tak skuteczny?

Wysoką skuteczność masażu  Cellushot najlepiej pokazują zdjęcia przed i po zabiegu. Ale co sprawia, że Cellushot jest tak skuteczny? Sekret tkwi w 3 siłach, które działają jednocześnie na tkankę tłuszczową podczas zabiegu, a mianowicie:
- Kompresja
- Wibracje
- Efekt cieplny

Dlaczego zabieg na ciało Cellushot jest tak skuteczny?


Podczas zabiegu Cellushot stosowane są 2 wymienne bloczki ze specjalnymi powłokami. Są one zaprojektowane tak, aby działać nie tylko na powierzchni skóry, ale również na głębszych warstwach tkanki, skutecznie je lecząc. Zabieg Cellushot jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny. Ponadto skuteczność Cellushot została potwierdzona przez niezależne laboratorium medyczne Dermscan.

Aby zmaksymalizować efekt końcowy, zabieg Cellushot wykonujemy dwuetapowo. Pierwszy etap polega na zastosowaniu bloku kulek z silikonu medycznego. To nie tylko stymuluje układ limfatyczny, ale również zapewnia zauważalny efekt złuszczania. Specjalnie powlekany metalowy blok jest następnie wykorzystywany do wywołania, poprzez siłę tarcia powstałą w kontakcie ze specjalnym kombinezonem, efektu termicznego i ukierunkowanego leczenia zachowawczego określonych obszarów skóry. Dzięki temu metoda Cellushot do modelowania i rzeźbienia ciała osiąga zupełnie nowy poziom.

Kuracja Cellushot obejmuje zazwyczaj od sześciu do dwunastu zabiegów trwających od 45 do 75 minut. Optymalna liczba zabiegów dla każdej osoby zostanie dobrana na podstawie wyników badania wstępnego i zaleceń specjalisty. Po każdej sesji wyniki są zapisywane w kartotece klienta, dzięki czemu można je samodzielnie ocenić. Należy pamiętać, że rezultaty zabiegu Cellushot mogą się różnić w zależności  klienta. Jednak nasze doświadczenie i wyniki badań Dermscan wskazują na widoczną poprawę, u każdej badanej osoby.

Wysoką skuteczność masażu  Cellushot najlepiej pokazują zdjęcia przed i po zabiegu.

Kontakt z nami
!

Oferta specjalna 2021

Darmowa prezentacja w naszym salonie.

więcej informacji

х
+

Wrześniowa oferta specjalna!

Bądź pierwszym właścicielem Cellushot w swoim mieście i otrzymaj 20% zniżki na zakupy.

Powrót X

FORMULARZ KONTAKTOWY