Korzyści z masażu maszynowego Cellushot dla polepszenia rezultatu po treningu fitness.

W praktyce często spotykamy się z pytaniem od klientów: kiedy powinienem wykonać masaż Cellushot przed czy po treningu? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie; wszystko zależy od celów treningu.

Jeśli Twój trening ma na celu rozwinięcie siły i elastyczności mięśni, powinieneś wykonać masaż przed treningiem.
Jeśli celem zajęć fitness jest modelowanie sylwetki lub odchudzanie, masaż zalecany jest po treningu.

profesjonalne urządzenie "Cellushot" pomoże Ci poprawić efektywność masażu przed i po treningu.


Bardzo ważny jest masaż przed ćwiczeniami. Szczególnie jeśli ćwiczysz z dużymi ciężarami. Chroni przed ewentualnymi urazami stawów, kości, mięśni czy więzadeł. Masaż wykonywany przed zajęciami sportowymi rozgrzewa mięśnie i zwiększa przepływ krwi do nich. Przyspiesza to procesy biochemiczne zachodzące w tkankach mięśniowych, a w konsekwencji wszystkie wykonywane ćwiczenia i ćwiczenia siłowe stają się bardziej efektywne. Masaż przedtreningowy zwiększa również wytrzymałość organizmu. Pozwala to na zwiększenie obciążenia mięśni o jedną trzecią. Takie ćwiczenia będą miały bardziej oczywisty efekt wyrażony w zwiększonej objętości i definicji mięśni. Oczywiście technika i obszary zastosowania masażu przed sportem są indywidualne dla każdej dyscypliny sportu.

Wstępny masaż dla sportowca powinien być przeprowadzony co najmniej 30-40 minut przed treningiem. Główną funkcją takiego masażu jest rozgrzewka. Rozgrzewa ciało, poprawia ukrwienie pracujących grup mięśniowych, przygotowuje układ oddechowy i równoważy produkcję ciepła. Głównym celem tego masażu jest zwiększenie pobudliwości układu nerwowego, co zwiększa szybkość reakcji.

Czasami, aby poprawić wyniki sesji lub zawodów, potrzebny jest kojący masaż. Masaż relaksacyjny ma na celu obniżenie ciśnienia krwi i rozładowanie napięcia oraz pomaga sportowcowi uzyskać odpowiedni stan psychiczny przed startem. Masaż ten jest przydatny, gdy sportowiec jest nadpobudliwy lub rozdrażniony. Masaż ten wykonuje się na 5-10 minut przed zawodami.

Jeśli sportowiec przed treningiem jest apatyczny, ma obniżony nastrój lub niskie napięcie, stosuje się głęboki i intensywny masaż tonizujący. Masaż ten zwiększa pobudzenie, zwiększa aktywność fizyczną i szybkość reakcji. Masaż powinien być wykonany na 10 minut przed startem.

Korzyści z masażu maszynowego Cellushot dla polepszenia rezultatu po treningu fitness.

Nowe profesjonalne urządzenie do modelowania sylwetki "Cellushot" od niemieckiego producenta Saxony Beauty Technology GmbH pomoże Ci poprawić efektywność masażu przed i po treningu. Cellushot został przetestowany pod kątem skuteczności przez renomowane niezależne laboratorium badań ciała Dermscan i nie tylko spełnił oczekiwania, ale wręcz zaskoczył rynek! 

Cellushot posiada kilka wymiennych zestawów, które mogą być używane w zależności od potrzeb klienta: aby przygotować go do ćwiczeń, zrelaksować go po intensywnym treningu lub skierować go do najbardziej wrażliwych obszarów z dodatkową mocą zabiegu. 

Dzięki potężnemu silnikowi wyprodukowanemu w Niemczech, Cellushot może być używany zarówno jako narzędzie relaksujące, całkowicie odprężające, jak i jako narzędzie do pracy nad najbardziej wrażliwymi obszarami ciała, z maksymalną wydajnością. 

Profesjonalne urządzenie do modelowania sylwetki i usuwania cellulitu Cellushot może być doskonałym dodatkiem do Twojego salonu lub spa.

Kontakt z nami
!

Oferta specjalna 2021

Darmowa prezentacja w naszym salonie.

więcej informacji

х
+

Wrześniowa oferta specjalna!

Bądź pierwszym właścicielem Cellushot w swoim mieście i otrzymaj 20% zniżki na zakupy.

Powrót X

FORMULARZ KONTAKTOWY