O zabiegu

Technika: kompresja i wibracje. Twoja przemiana będzie naturalna, ponieważ tworzenie Stratosphere (Cellushot) uwzględnia najnowsze osiągnięcia w dziedzinie sprzętowego masażu.

Kompresja

Metodyka Stratosphere (Cellushot) jest nieinwazyjna i fizjologiczna. Masaż sprzętowy można wykonać zarówno na ciele z dodatkiem niewielkiej ilości olejku, jak i za pomocą specjalnego kombinezonu. Zgodnie z liniami masażu masażysta wykonuje ruchy głowicą na ciele klienta. Głowica z 10 rzędami symetrycznie rozmieszczonych kulek z wysokiej jakości silikonu medycznego daje efekt sinusoidalny. Jednocześnie nacisk na skórę zapewnia ciężar samej głowicy oraz niewielki dodatkowy nacisk ze strony masażysty. Technologia Stratosphere (Cellushot) zapewnia ścisły kontakt ze skórą, co pozwala na bardzo skuteczne opracowanie warstw skóry. .

Wibracje

Obracanie się kulek tworzy mikrowbracje. Wpływając na mechanoreceptory, Stratosphere (Cellushot) zmniejsza pobudliwość układu nerwowego. Klient odpręża się, procesy zachodzące w ciele równoważą się:

 • korzystnie wpływa na krążenie krwi i proces nasycenia komórek tlenem;
 • może sprzyjać naturalnemu usuwaniu z organizmu produktów przemiany materii i nadmiaru płynów;
 • może sprzyjać eliminacji zastojów płynów – problemy z krążeniem płynów w organizmie;
 • może pomóc w zmniejszeniu objętości ciała;
 • może pomóc w kwestiach redukcji zewnętrznych objawów defektów kosmetycznych.

W zależności od doznań i zadań masażu jego intensywność jest regulowana. Tak więc, aby osiągnąć cel rozluźnienia klienta, wystarczy minimum mocy, zaś do lokalnego opracowania obszarów problemowych warto zwiększyć natężenie mocy. Silnik został wykonany na zamówienie w Niemczech i jest w stanie zapewnić najwyższą prędkość obrotową na rynku – 600 obr./min. Jego cena jest 30 razy wyższa niż w przypadku podobnego produktu wyprodukowanego w Chinach. Podczas masażu antycellulitowego ma miejsce oddziaływanie mechaniczne, w wyniku czego wzrasta temperatura masowanych miejsc, następuje także złuszczenie skóry.

Jedyna technika dwufazowa

Stratosphere (Cellushot) jest wyposażony w najmocniejszy silnik na rynku, wykonany na zamówienie w ramach ekskluzywnego kontraktu w Niemczech, który pozwala pracować nie tylko olejem na ciało, ale także po kostiumie, po zmianie silikonowej dyszy na metalową. Wiele klientek nie zawsze lubi stosowanie olejku, skarży się na lepkość skóry po zabiegu, zwłaszcza jeśli nie ma możliwości wzięcia prysznica.  Dzięki opcji kostiumów właściciele Stratosphere (Cellushot) widzą dodatkowy napływ klientów w porze lunchu, zwłaszcza jeśli salon znajduje się w dzielnicy biznesowej.  Korzyści z tego stroju na tym się nie kończą.  Metalowa dysza w połączeniu z kombinezonem przenosi efekt zabiegu na nowy poziom dzięki obecności dodatkowego efektu termicznego i zachowaniu takiego efektu.  Opcja z kostiumem i metalową głowicą jest idealna dla tych, którzy lubią „mocniej”.

Bezpieczeństwo procedury

Stratosphere (Cellushot) ma mechanicznie kontrolowany wpływ na skórę. Nie rozciąga i nie uszkadza jej. Pozwala w sposób naturalny (bez prądów, ultradźwięków, fal radiowych) mechanicznie opracować strefy z najbardziej widoczną tzw. skórką pomarańczową i oznakami zwiotczenia.

Nie zaleca się stosowania:

Masaż modelujący to potężne narzędzie, które może wywołać poważne zmiany w ludzkim ciele.  Zabiegi na ciało nie są zalecane przy następujących schorzeniach:

 • onkologia;
 • ostre choroby zakaźne;
 • choroby układu krążenia (stenokardia, zawał serca, niewydolność serca, miażdżyca, zakrzepowe zapalenie żył);
 • ropne zapalenie i wysypki na skórze;
 • choroby układu moczowo-płciowego, limfatycznego i hormonalnego;
 • беременность и период грудного вскармливания 3 месяца (зона живота исключена из массажа).

Jak przebiega seans:

Przed przystąpieniem do zabiegu specjalista z masażu konsultuje się z klientem i określa czas trwania oraz liczbę sesji, które będą wymagane do osiągnięcia pożądanego rezultatu.  Czas trwania zabiegu waha się od 45 do 75 minut. Przeciętny kurs składa się z 6 do 12 procedur.  Podczas seansu masażysta rozpoczyna ruchy zgodnie z liniami masażu, a następnie opracowuje wybrane obszary (pośladki, plecy, biodra i brzuch). W zależności od strefy uderzenia siła wzrasta do wymaganego poziomu, a ruchy masażysty stają się bardziej intensywne.

Uczucia podczas zabiegu

Jak mówią same klientki, zabieg daje uczucie "jednorazowego dotknięcia tysięcy palców masażystów".

Efekty
 

Metodyka Stratosphere (Cellushot) jest skutecznym sposobem mechanicznego opracowywania
obszarów problemowych.

 • Minimalizuje zewnętrzne oznaki cellulitu
 • Wspomaga wydalanie z organizmu nadmiaru płynów
 • Ujędrnia skórę
 • Daje efekt push-up na pośladkach
 • Przyśpiesza metabolizm

Wynik może się różnić w każdym indywidualnym (oddzielnym) przypadku.  Jest to jednak zauważalne już po 1 zabiegu, a z każdym kolejnym staje się bardziej wyraźne i uporczywe.  Pełne wyniki badania, które w 2019 roku przeprowadziło renomowane niezależne laboratorium Dermscan, można znaleźć tutaj.

Kontakt z nami
!

Oferta specjalna 2022

Darmowa prezentacja w naszym salonie.

więcej informacji

х
+

Cellushot(Stratosphere) w Twoim mieście!

Bądź pierwszym, który kupi Cellushot w swoim mieście i uzyskaj mega zniżkę od producenta oraz pomoc przy promocji usług.

Powrót X

FORMULARZ KONTAKTOWY